XXII. valná hromada ČLS

Dne 20.4.2012 proběhla již XXII. valná hromada ČLS. Na této valné hromadě bylo zvoleno nové vedení ČLS. Post předsedy obhájil Ing. Pavel Draštík, místopředsedy byli zvoleni Ing. Jiří Novák a doc. Ing. Jiří Remeš, Ph.D. Dalšími členy republikového výboru byli zvoleni: Ing. Jana Čacká, Ing. Ivana Hálová, Ing. Petr Jirkovský, Ing. Milan Kasík, Ing. Petr Král, Ing. Tomáš Klevar, Ing. Miroslav Kutý, Ing. Josef Lenoch, Ph.D., Ing. Petr Najman, Ing. Petr Navrátil, CSc., Martin Polívka, DiS. a Ing. Richard Slabý.

 

Do revizní komise byli zvoleni: Ing. Mikuláš Říha, Ing. Alena Tondrová, Ing. Petr Žemlička. Přímé kontakty na všechny členy RV i RK jsou k dispozici na stránce Kontakty.

XXII. valná hromada ČLS potvrdila již dříve nastartovaný demokratizační trend uvnitř ČLS, kdy je každému, i menšinovému názoru, věnována náležitá pozornost. K tomuto procesu by měly přispět i nové WWW stránky ČLS, které obsahují postupně stále se rozšiřující intranetovou část. V současné době mají přes uzavřené části WWW stránek přístup k interním dokumentům ČLS všichni vedoucí poboček ČLS a budou přibývat i informace dostupné pro řadové členy ČLS a zvláštní informace budou dostupné i ostatním registrovaným účastníkům WWW stránek. Registrace na webu ČLS se tak určitě vyplatí!

Význam ČLS jako integrující profesní instituce v lesnickém sektoru byl na valné hromadě potvrzen i vystoupením přítomného náměstka ministra životního prostředí ing. Tomáše Tesaře, děkana Fakulty lesnické a dřevařské České zemědělské univerzity v Praze prof. ing. Marka Turčáni Ph.D., děkana Lesnické a dřevařské fakulty Mendelovy univerzity v Brně doc. ing. Petra Horáčka, Ph.D. a dalšími hosty z řad vedení dalších profesních organizací v lesnickém a dřevařském sektoru.

 

Podrobnější zprávu z valné hromady si můžete přečíst v aktuálním vydání časopisu Lesnická práce 6/2012, vedoucí poboček pak v zápise z VH a v usnesení, které jsou dostupné v uzavřené části těchto WWW stránek.

Jazykové verze webu

Aktuality

Silvarium - lesnické zprávy

Najdete nás na Facebooku

Spolupracujeme

Image result for logo úhúl   Image result for lesnická škola logo 

                           PTL, s.r.o.

 

 

 

 

Copyright © 2022    Česká lesnická společnost   |   Webdesign ekART, Vsetín

Publikování nebo další šíření obsahu webu je bez písemného souhlasu redakace zakázáno